+90 533 897 24 76
 

Hakkımızda

Mükemmeliğin Arkasındaki Ekip

Güzellik için Özelleşmiş Premium Klinik…

Centrium Clinique Premium deneyimli doktorları, kişiye özel tedavi planı ve kusursuz organizasyonu ile güzellik ve estetik konularında hizmet veriyor.

Centrium Clinique Premium’un sunduğu konforlu ve kaliteli hizmet anlayışıyla, size yepyeni bir sağlık deneyimi yaşatacak. Saç ekiminde yılların verdiği tecrube ve alanında uzman doktor kadrosu ile Centrium Clinique Premium, yüksek teknoloji ve üstün hizmet anlayışıyla başka hiçbir yerde bulunmayan benzersiz ayrıcalıkları size sunuyor.

Bu üstün ve kusursuz deneyimi yaşarken; hem İstanbul’da lüks ve eğlenceli bir tatil yapın, hem de uzman-güvenilir ellerde kendinizi baştan yaratın.

Her şeyi sizin için organize ederiz!

Bizimle temasa geçtiğiniz anda size atanan kişisel asistanınız bütün süreç boyunca yanınızda olacak. Büyülü şehir İstanbul’a indiğinizde, VIP transfer aracınız kapıda sizi bekliyor olacak. Kişisel asistanınızın sizin için titizlikle seçtiği İstanbul’un en güzel 5 yıldızlı otellerinden birinde konaklayacaksınız. iFue ve DHI yöntemlerini Türkiye’de en iyi uygulayan doktorlarımız ile Centirum Clinique Premium’un misafiri olacaksınız.

Alanında Uzman Ekibimiz

Op. Dr. Fuat Güder

Medikal Direktör

Yücel Muratoğlu

Genel Koordinatör

Dr. Ekin Meşe Say

Dermatoloji ve Saç Ekimi Uzmanı

Dr. Ayper Çağrı Geridönmez

Saç Ekimi Uzmanı

Cihan Dost

Saç Ekimi Uzmanı, Trikolojist

Dr. Bilge Odabaş

Diş Hekimi/Oral Diagnoz, Tedavi ve Endodonti

Dr. Ender İlker

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Dr. Hande Usta

Ortodonti Uzmanı