+90 533 897 24 76

Premium Hizmet Anlayışı

ile Estetik Alanında Sizlerleyiz    

Türkiye’nin önde gelen kliniklerinden Centrium Clinique’te, konusunda en iyi doktorlar ile Estetik alanında hizmet veriyoruz.

Premium Kalite Estetik Hizmeti

Bilgi ve Randevu Alın!

Hizmetlerimiz

Kişisel asistan hizmetimiz ile havaalanından VIP transferlerinizi gerçekleştiriyor ve sizi en seçkin otellerde misafir ediyoruz. Böylece seyahatinizi üst düzey hizmet anlayışı ile organize edip evinize yepyeni bir insan olarak dönmenizi sağlıyoruz.
Burun Estetiği (Rinoplasti)

Burun solunum, koku alma, ses oluşumuna katkı sağlama, kulağın işitme ve denge fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için orta kulağın havalanmasını sağlama görevlerinin yanı sıra sinüslerin de boşaltım yeridir.

Yüz Germe

Yaş, yer çekiminin etkisi, sigara ve alkol kullanımı, genetik etkenler, sık sık kilo alıp vermek, yoğun şekilde güneş ışınlarına maruz kalmak.

Meme Büyütme

Meme büyütme operasyonu kadınların göğüslerini boyut ve şekil olarak büyütmek için silikon implantlar veya yağ enjeksiyonu uygulayarak gerçekleştirilen estetik cerrahi operasyondur.

Liposuction

Ancak sıklıkla karıştırıldığı gibi, Liposuction kesinlikle bir kilo verme işlemi değildir. Kilo verdikten sonra işe yarayan bir yöntemdir.

Popo Dikleştirme

Kilo, yaş, genetik gibi nedenlerle popo şeklinde deformasyon ve sarkma olabilir. Bu deformasyonu gidermek için yapılan işlemlere popo dikleştirme ameliyatı denilir.

Vajinoplasti

Yaş, doğum yapma, zorlu doğum, kilolu bebek doğumu, jinekolojik müdahaleler, vajenin yapısal olarak büyük olması gibi nedenlerle vajinada gevşeme ve elastikiyet kaybı oluşabilir.

Alanında Uzman Ekibimiz

Op. Dr. Fuat Güder

Medikal Direktör

Yücel Muratoğlu

Genel Koordinatör

Centrium Clinique Premium Hakkında

Centrium Clinique Premium İstanbul’un merkezindeki modern binasında saç ekimi, estetik ve diş konusunda, konusunda en iyi doktorlarıyla hizmet veriyor.

DETAYLI BİLGİ
Seyahatinizi Organize Ederiz

Centrium Clinique Premium kişiye özel asistan hizmeti ile uçuşunuz sonrası havaalanı transferinizi, İstanbul’da 5 yıldızlı otelde konaklamanızı ve keyifli yemek için restoran rezervasyonlarını organize eder.

Türkiye’de DHI tekniği ile Premium Kalite Saç Ekimi

Ücretsiz Bilgi ve Randevu Alın!