+90 533 897 24 76

Premium Hizmet
Anlayışı ile Dental Sağlığınız  

Türkiye’nin önde gelen kliniklerinden Centrium Clinique’te, konusunda en iyi doktorlar ile Dental  hizmeti veriyoruz.

Premium Kalite Diş Sağlığı

Bilgi ve Randevu Alın!

Hizmetlerimiz

Kişisel asistan hizmetimiz ile havaalanından VIP transferlerinizi gerçekleştiriyor ve sizi en seçkin otellerde misafir ediyoruz. Böylece seyahatinizi üst düzey hizmet anlayışı ile organize edip evinize yepyeni bir insan olarak dönmenizi sağlıyoruz.
İmplant

Diş protezlerini desteklemek veya ortodontik tedavilerde sabit destek olarak kullanmak için çene kemiği ya da kafatası kemiklerinin içine cerrahi uygulama ile yerleştirilen, titanyumdan yapılmış yapay diş köküne diş implantı denilir.

Ortodonti

Diş hekimliğinde çene, diş ve kafa kemiklerinin bozukluklarının, çarpıklıklarının yani anomalilerin saptanması, ilerlemesinin engellenmesi ve düzeltilmesiyle ilgilenen alana Ortodonti adı verilir.

Diş Beyazlatma

Bazı yiyecek ve içecekler (çay, kahve, vişne suyu, aşırı salçalı yemekler, karamel vb.), sigara, yaşlanma, genetik, bazı antibiyotikler, içme suyundaki flor miktarı gibi nedenlerle dişlerin rengi koyu olabilir. Diş beyazlatma ile dişlerin ana rengi birkaç ton açılır.

Endodonti Kanal Tedavisi

Kanal Tedavisi dişin sinirlerinin boşaltılıp temizlenmesi işlemidir. Diş çürüğünün, dişin sinirlerine kadar ilerleyip ağrı yaptığı, travma yada başka sebeplerle dişin canlılığını kaybettiği, kök ucu enfeksiyon durumlarında uygulanır.

Periodontoloji

Periodontoloji, dişleri çevreleyen kemik ve dişeti dokularının hastalıkları ve tedavisiyle ilgilenen diş hekimliği dalıdır.

Dolgu ve Konservatif Diş Tedavisi

Diş çürüklerinin temizlenmesi ve oluşan boşluğun (kavite) yapay bir dolgu malzemesiyle doldurulmasıdır. Diş çürüğü günümüzde birden fazla sebebe bağlı olarak diş dokularında oluşan bir hastalık olarak tanımlanmaktadır.

Alanında Uzman Ekibimiz

Op. Dr. Fuat Güder

Medikal Direktör

Yücel Muratoğlu

Genel Koordinatör

Dr. Bilge Odabaş

Diş Hekimi/Oral Diagnoz, Tedavi ve Endodonti

Dr. Ender İlker

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Dr. Hande Usta

Ortodonti Uzmanı

Centrium Clinique Premium Hakkında

Centrium Clinique Premium İstanbul’un merkezindeki modern binasında saç ekimi, estetik ve diş konusunda, konusunda en iyi doktorlarıyla hizmet veriyor.

DETAYLI BİLGİ
Seyahatinizi Organize Ederiz

Centrium Clinique Premium kişiye özel asistan hizmeti ile uçuşunuz sonrası havaalanı transferinizi, İstanbul’da 5 yıldızlı otelde konaklamanızı ve keyifli yemek için restoran rezervasyonlarını organize eder.

Türkiye’de DHI tekniği ile Premium Kalite Saç Ekimi

Ücretsiz Bilgi ve Randevu Alın!